Konzultace a mentoring s Andělem lásky & sexy dračicí

Konzultace unikátní technikou zrcadlení


Určitě si se těšila, jak si od svých 40 let budeš život užívat,místo toho dokola situace prožíváš, trable zažíváš. Na okolnosti z nervů nadáváš a na život se momentálně vlastně příliš pozitivně nedíváš. Cítíš vyhoření, občas znechucení.


Možnosti hledáš, východisko zatím nemáš. 

Možná právě nastal čas se na situace, dění tvého života z pohledu duše podívat, vše nově rozebrat rozklíčovat, umožnit si svůj život revitalizovat.


Dovolit si využít jedinečnou techniku, která tvé ego odpojí, na podstatu duše se napojí.


V automatické kresbě ti svou výpověď vyjeví, cestu v básni napoví.


Jednorázové sezení

online 60 minut za 1500,-Kč 


Obrázky získáš v online podobě, pokud přála by sis je fyzicky mít bude to na naší společné domluvě. 

Autorské práva k obrazům si ponechám, ty ti s obrazy nepředám. 

 

Měsíční mentoring


Hledáš spřízněnou duši, které můžeš důvěřovat od nohou až po uši?

Hledáš průvodce, rádce i oporu, ve tvých špatných dnech podporu? 

Někoho kdo ti něžně či když potřebovat to budeš tak i rázně,  v daný okamžik situaci z nadhledu nacítí, příčinu vysvětlí, .


Co pro změnu udělat můžeš tvá duše pochopí neb možnosti, cesta skrz automatickou kresbu, písmo či napojení na tvého nejlepšího vnitřního rádce se vyjeví.


Týdně budeš mít možnost využít 2hodky konzultace, je na tobě či v kuse nebo samostatně, to je vždy na domluvě.


Dále mne budeš mít 30 dní k dispozici na psanou konverzaci na whats upu či messengru, kam můžeš si napsat pro radu.


K tomu duší vyjevené obrazy minimálně v online podobě získáš, pokud přála by sis je fyzicky mít bude to na naší společné domluvě.  Autorské práva k obrazům si ponechám, ty ti s obrazy nepředám. 

Cena : 20 000,- Kč

Transformací k Bohyni


5 denní tramsformační & luxusní pobyt na

Statku Samsara

v termínu  18.7.-22.7.2021


Nadechni a vydechni, zavři oči a představ si…..5 dní s Veronikou,Klaudií a Radanou.


Nacituješ se, souzníš se mnou a s myšlenkou tvořit nádherné věci pro tvojí krásu a tvoje ženství, odpočinout si, projít se překrásnou krajinou a myslet jenom na SEBE a co ti dělá radost.


Meditovat a relaxovat současně tělo a mysl. Přivítá tě magické místo, kde můžeš být opravdu sama sebou s otevřenými ženami. Kde upustíš svou uzdu kreativity a najdeš ženské sdílení a necháš se inspirovat jinými stejně úžasnými ženami. Najdeš s námi tu bohyni v sobě a budeš  jedinečná, unikátní a napojená. NAPOJENÁ na sebe a svou božskou bytostí.  Provedeme tě ženskými kruhy, rituály a naučíme tě BÝT


Co od nás můžeš očekávat?​  

Budeš se více propojovat s tvým potenciálem a nekonoečnou moudrostí, když zažiješ moudrost přírody, léčení, ticha a lásky – prostřednictvím meditace, sebe-reflexe a cvičení. Tvůj čas v tichu, vědomé sdílení a na procházkách v přírodě ti umožní zažít všechny tvoje smysly bez rozptýlení.


Ženy jako celek vytváří bezpečné a podpůrné prostředí pro tvoje zážitky a povedeme tě k získání hlubokých poznatků během tvého pobytu. Odpočiň si a zregeneruj svoje tělo a duši. Vrátíš se domů s pocitem klidu a pohody, naplněná, novým způsobem propojená se svým vnitřním světem. Budeš schopna rozpoznat staré programy mysli od hlasu své vnitřní moudrosti a budeš se moci rozhodnout pro to, co ti v každodenním životě pomůže ke spokojenosti a posune tě to o krok dál na tvé nové cestě. Dopřej si rozmazlování wellnessu a taky všechna jídla jsou zahrnuta v pobytu. Jídlo je výživné a svěží, s lahodným výběrem jídel na podporu a oživení tvého těla, mysli a ducha během tvého pobytu. K dispozici budou vegetariánské, bezlepkové a veganské možnosti, vše je ,ale potřeba domluvit a objednat dopředu.


Cena včetně ubytování a stravy:

Včasná rezervace do 15.6.2021

19.999 Kč,-


Rezervace pobytu od 16.6.2021 do 16.7.2021

26.666 ,-